pelosia - komentarze


siemka!!!!!!!!!!!!!!
dzisiaj pisałam klasówke z geografi ciekawe jak mi poszło??????
sakowicz babka od biologi oddała mi dzisiaj kartkówe dostałam czwóre taka ocena też morze być. kórde dzisiaj byłam na konkórsie recytatordkim słabo mi poszło nawet niewiem które miejsce zajełam niom ale cóż. jeszcze w dodatku miałam doła niewiem dlaczego całą biologie przeleżałam na ławce żadnej notatki nie napisałam a tabelke rysowaliśmy w ćwiczeniach teą nic nie uzupełniłam miałam załamke. holercia ostatnio często miewam takie chumory nawet niewiem dlaczego. chociarz zawsze znajdzie sie jakiś powód. a teraz niemam cio robić to siedze na gg.wkórza mie tam troche jedna osóbka ale co poradzićniemam innego wyjście musze z nią się jakoś przemęczyć trudno. we wtoreczek jedziemy na wycieczke pierwszą w tym roczku ale tylko do wawy ale dobre i to. wcześniej niechciała nam ztrobić bio mamy palaczy w klasie aleprzecierz to nienasza wina. hehe ale warzne ze jedziemy. na początek do kina a puźniej do centrum gier. klimat siedze na tyle i będziemy się wygłupiać hehe. kórde niebęde wasjuż chyba znudzać będe kończyła. więc pozdro dla wszystkich bo niewiem kogo wypisać żeby przypadkiem niebyło też fochów niom więc kończe a i jeszcze jedno Paluciu przepraszam cie za moje wczorajsze zachowanie na gg ale chyba mie rozumiesz przecierz wiesz co miałam niom ale juz niebędziemy o tym gadać troszeczke zabardzo mie pomiosło z tym co pisałam niom jeszcze raz sorrrrrry ni0om causki dla wszystkich papapapapapapapa.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.02.2005 :: 20:28 :: add18.internetdsl.tpnet.pl

piotrek <<@@pit





to ja jestem wkurzomy
28.02.2005 :: 20:25 :: add18.internetdsl.tpnet.pl



28.02.2005 :: 20:24 :: add18.internetdsl.tpnet.pl

:rambo:
28.02.2005 :: 20:22 :: add18.internetdsl.tpnet.pl


05.02.2005 :: 15:34 :: add18.internetdsl.tpnet.pl

siema pozdro ziomal pozdro dla peli wejd na gg pela pozdro POZDRO

05.02.2005 :: 15:31 :: add18.internetdsl.tpnet.pl

Siostra

Gosia widze że masz własną strone internetową jestem u cioci Mai robimy sałatke co ty ciągle o tych klasowkach wypisujesz ale 4 to dobry stopień z gegry co tam u ciebie jeszcze slychać dawno mi nieprzyslalaś sms-a idziesz do cioci na imieniny pewnie tak co i jak tam ta strona ile osób cię odwiedziło?odezwij się do mnie mam przy sobie komóre pa papatki

Talk.pl :: Wróć