pelosia - komentarze


SIEMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba czas na nową notke. więc na począteczek pozdrowionka dla wszystkich ziomali z 1j dla osób które tu wpadają i oczywiście dla moich kochanych przyjaciół (wiadomo chyba o kogo chodzi).
jutro są walentynki a ja jak zwykle sama ale cio ja mam poradzić jak by ktoś chciał to niech pisze smski i sie gdzieś na mieście umówimy. piszcie bo mi smutnio samej!! niom a teraz jeszcze sie z dziewczynami z klasy niespotykam bo ferie to jest ich minus ale jeszcze zostaje spotkać sie gdzieś poza szołą hehe. ale przecierz morzna odpocząć od tej szkoły bo ile morzna sie uczyć?? wpadajcie na mój blog bo tak jakoś mi smutno a jak zobacze jakiś nowy komętarzyk to od razu mi lepiej hehehe.podawajcie linki swoich blogaskó bo ja terz musze na nie wejść a niepamiętam strony więc pamiętajcie jerzeli komętujecie to podajcie link.niom niema raczej już cio pisać więc będe kończyła jeszcze raz pozdrowionka i wpadajcie na mojego blogaska papapapapapapapappa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.02.2005 :: 18:50 :: 80.50.72.114

nie bylas sama w walentynki ja tez zadnej nie dostalam ale to nic. dzieki za pozdro ja tez cie pozdrawiam i czekam na nowom notkem
13.02.2005 :: 21:46 :: cpd240.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jesteś z Warszawy?? To ogólnie tak na wstępie, a....FAJNY BLOGAS Podoba mi się tu bo masz taki sam szablonik (dobry gust ) Zajrzyj do mnie na www.kwiatek13.talk.pl

13.02.2005 :: 21:27 :: host-80-51-62-14.wyszkow.mm.pl

Ewelina

aaaaaaaaaaaaa to tylko ja więc nie przejmuj się troche ci naśmieciłam na blogu ale ja tak zawsze więc więcej nie dawaj mi adresu stronki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
13.02.2005 :: 21:25 :: host-80-51-62-14.wyszkow.mm.pl

Ewelina

Fajny blogasek tylko troche więcej linków dzieki za pozdro!!!a ja na walentynki nie narzekam pozdro dla całej klasy 1j ...FERIE jak ja je kocham ale wole wakacje pozdro
13.02.2005 :: 21:24 :: host-80-51-62-14.wyszkow.mm.pl

Fajny blogasek tylko troche więcej linków dzieki za pozdro!!!a ja na walentynki nie narzekam pozdro dla całej klasy 1j :):)...FERIE jak ja je kocham ale wole wakacje :D Zycze wszystkim tym co są sami żeby w reszcie znaleźli swoją druga połówkę i już nigdy się nie smucili!!! Ale ja jestem nie możliwa hehe :D:D:D:D...
13.02.2005 :: 21:22 :: host-80-51-62-14.wyszkow.mm.pl

Ewelina

Fajny blogasek tylko troche więcej linków dzieki za pozdro!!!a ja na walentynki nie narzekam pozdro dla całej klasy 1j ...FERIE jak ja je kocham ale wole wakacje pozdro
13.02.2005 :: 20:50 :: host-80-48-27-112.wyszkow.mm.pl

Wysol Ziomek wa

Elo Normalnie Z Deczka Porażka Z Tymi Walentynkami Ale Się Przeżyje morze coś się zmieni po niech----> W Koncu Ferie Bo Juz My.ślałem Że Zdechnę W Tej Szkole Miałem Ochote Zabić Wszystkie Nauczycielki.
Albo Wysadzić Tą Bude.
Ja To Teraz Dostałem Taka Odzwyczajke O Ojca Na Tego Kompa Że Nie chce mi się w chacie siedzieć przed kompem.... pewnie gdyby Loda jeszcze do domu nie poszedł to bym jeszcze siedział. Wielkie POSTRO Dla Ciebie I Ziomkóe Z PCP i innych


13.02.2005 :: 20:46 :: host-80-48-226-100.wyszkow.mm.pl

Shyrli

Ferie!!!<jupi> ale te walentynki...jak zwykle sama to juz normalka dla mnie.Trzymaj się.Pa :*
Talk.pl :: Wróć