pelosia - komentarze


Siemka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pamiętacie jak mówiłam że napewno mi się walentynki nieudadz±????? Ja pomiętam a jednak mi sie udały, nareszcie hehe.wła¶nie słucham pioseneczek które przesłał mi wysol płyta PCP hehe morze byc przesłuchajcie sobie.
niedługo jade na ferie dokładnie w niediele więc nibęde pisała noteczek ale morze będziecie wpadać cio????? Już sie niemoge doczekać jejku jeszcze z atomów± omawiamy te wszystkie sprawy jaki rzeczy bierzesz ile kasy to jeszcze bardziej mi sie chce jechać.
jak przeczytacie t± notke i będziecie komętować to wpiszcie mi swój adres albo smsem to wam jak±¶ kartke przy¶le. tylko niezapomnijcie o tym hehe.dobra ja to już chyba będe spadała pozdrowionka dla: Martusi,Olusi,Atomówki,Ewci,Wioletki,Natalki,Grzybka,Ewelinki,Gosi,Wysola,Szprotki,Lodówy niom i reszty klasy 1j hehe. papapapapapapapapapapapapapapapapapapa

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.02.2005 :: 15:39 :: host-80-51-62-14.wyszkow.mm.pl

Ewelina

Nio nio dobrze ci że jedziesz na ferie ja to będe pewnie siedziała w chacie z reszta nie chce mi się nigdzie jechac tu w Wyszkowie mam klimat :) :) :) :) Dzieki za pozdro tym razem nie zapomiała¶ :* o mnie !!! mam nadzieje że mi przeslesz kartke :P bede czekała tylko jak±¶ ładna :)
17.02.2005 :: 15:39 :: host-80-51-62-14.wyszkow.mm.pl

Nio nio dobrze ci że jedziesz na ferie ja to będe pewnie siedziała w chacie z reszta nie chce mi się nigdzie jechac tu w Wyszkowie mam klimat :) :) :) :) Dzieki za pozdro tym razem nie zapomiała¶ :* o mnie !!! mam nadzieje że mi przeslesz kartke :P bede czekała tylko jak±¶ ładna :)
Talk.pl :: Wróć