pelosia - komentarze


Siemka!!!!!!!!!!!!!!!!
ojejku dawno już noteczek niepisałam ale to przez ferie jakoś tak wyszło. niom ferie były zawaliste ale tylko drugi tydzień bo pojechałam w góry z atomówką i Ewą. ferie mi sie udały jak nigdy dotąd byłu zawaliste wykręcone i wszystkie pozytywne słowa. niby był taki jeden dzień gdzie miałam kompletną załamke ale to przez takiego jednego mongoła ale dobra było i mineło naszczęście. niom a teraz lipa bo do szkoły trzeba chodzić fajnie bo morzna sie z kolerzankami i kolegami spotkać pozdro oczywiście dla wszystkich.jestem ciekawa jak tam wam wyszły ferie.a teraz na dodatek mam załamke i to sporawą ale naszczęście miałam swoich przyjaciół którzy mi pomogli bardzio wam dziękuje (chyba wiecie o kogo chodzi a jak nie to o osoby które mie pocieszały dla nich takie specjalne wielkie pozdro i :*) jutro jade na kulig niemam sanek ale to co pujde sobie na duże i też będzie fajnie.aby spędzić jak najwięcej czasu z kolerzankami.ale niechce mi sie zbytnio na niego iść nieco daleko mam ale mam nadzieje że warto będzie.niewiem cio wam napisać wiecie najlepiej to już skończe więc końcówka będzie taka jak zwykle wielkie pozdrowionka dla:
Ewy,pauliny,Marty,Oli,Wiolety,Ani,Grzybka,Natali,Eweliny,Gosi,Kowala,Wy$ola,itd itp. przepraszam wszystkich o których zapomiałam i dla was też pozdro. to papapapapa


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.03.2005 :: 16:12 :: amo194.internetdsl.tpnet.pl

Klaudia

Hejka Pela to nie ja napisałam na ciebie to aresztowany!! Jak bym mogła przecież cię tak lubię że szok
PS:Ewcia poza jakimi drobiazgami??
KLAUDIA
09.03.2005 :: 18:18 :: dmu9.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Heje Klauduś dzikujemy!! My Ciebie tez lubimy (poza małymi drogiazgami ) heheniom a zdjecie jest klimatyczne mowie wam;d;d;d;d;d i Gosia napisz nowa notke w konciu!!!!1 pozdrowka ;*;*;*
08.03.2005 :: 21:03 :: amo194.internetdsl.tpnet.pl

Hejka Pelosia fajny blog. Pozdrowionka dla ciebie Ewci i Atomówy.Bardzo was lubie i wy o tym wiecie. Aha i muszę ci powiedzieć że fajne miałaś ferie.
PS. Jak będziesz miała zdjęcie na którym się bijemy to daj mi je obcenić.
Thanks Klaudia
08.03.2005 :: 14:02 :: amn122.internetdsl.tpnet.pl

bardzo ładnie napisana notka podoba mi się

05.03.2005 :: 20:46 :: add122.internetdsl.tpnet.pl

Fajnie,że ferie ci się udały.Ciesze sie,ze humorek w koncu sie poprawil i mam nadzieje,że tak już zostanie, bo jesteś zbyt fajna,żebys zawracała sobie głowę jakimis głupstwami.Jesteś spoko dziewczyna i pamiętaj,że zawsze masz kogoś,kto ci pomoże(wiemy obie o co chodzi)i pocieszy.
05.03.2005 :: 18:38 :: dol40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olcia

Siemka Gosiu!! Mam nadzieję, że załamka już zniknęła. Chyba ferie były fajne. Dzięki za pozdrowionka. Papa
05.03.2005 :: 16:56 :: dnx101.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siemano Pelosia:-)co ty robisz ze ci sie kasuja notki na blogasku;-)Pozdro dla ciebie,Krolika Wyplosza I pozdrow reszte klasy,nie wiem co pisac dalej:-)PAAPa
05.03.2005 :: 16:25 :: dnb189.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

02.03.2005 :: 18:40 :: dmt158.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Siemka Gosiu;*;* hmm co do ferii no to proste ze byl klimat dla mnie szczegolnie i to zwlaszcza dzieki jednej osobie.... ale wiesz tego ,,Blisko ,blisko...' i tak Ci nie wybacze heh.Dziekowka ze mnie zlapalas na tym duzym stoku heh i podwojnie hamowalas.No a dolka tez zakopalysmy szybciutko ,,ranigastem' (lol2) aaa no ale i tak sie mnie spodziewaj niedlugo u siebie bo w koncu musimy sie nareszcie wyplakac co nie dobra koncze 3maj sie i pozdro dla Ciebie i syskich tych dzieki ktorym ten wyjazd byl dla mnie naprawde zajebistym przezyciem papa

Talk.pl :: Wróć