05.03.2005 :: 16:22
Siemka!!!!!!!!!!!!!!!! ojejku dawno już noteczek niepisałam ale to przez ferie jakoś tak wyszło. niom ferie były zawaliste ale tylko drugi tydzień bo pojechałam w góry z atomówką i Ewą. ferie mi sie udały jak nigdy dotąd byłu zawaliste wykręcone i wszystkie pozytywne słowa. niby był taki jeden dzień gdzie miałam kompletną załamke ale to przez takiego jednego mongoła ale dobra było i mineło naszczęście. niom a teraz lipa bo do szkoły trzeba chodzić fajnie bo morzna sie z kolerzankami i kolegami spotkać pozdro oczywiście dla wszystkich.jestem ciekawa jak tam wam wyszły ferie.a teraz na dodatek mam załamke i to sporawą ale naszczęście miałam swoich przyjaciół którzy mi pomogli bardzio wam dziękuje (chyba wiecie o kogo chodzi a jak nie to o osoby które mie pocieszały dla nich takie specjalne wielkie pozdro i :*) jutro jade na kulig niemam sanek ale to co pujde sobie na duże i też będzie fajnie.aby spędzić jak najwięcej czasu z kolerzankami.ale niechce mi sie zbytnio na niego iść nieco daleko mam ale mam nadzieje że warto będzie.niewiem cio wam napisać wiecie najlepiej to już skończe więc końcówka będzie taka jak zwykle wielkie pozdrowionka dla: Ewy,pauliny,Marty,Oli,Wiolety,Ani,Grzybka,Natali,Eweliny,Gosi,Kowala,Wy$ola,itd itp. przepraszam wszystkich o których zapomiałam i dla was też pozdro. to papapapapa