pelosia - komentarze


Siemanko!!!!!!!!!!
ciekawe cio tam u was bo u mie świetnie hehe. niewiem cio wam napisać bo zbyt dużo zdażen niemiałam tylko jedna osóbka cały czas mówi o nowej noteczce niom to pisze pozdrawiam ją. niom to od czego tu zacząć hmmmm morze od dnia kobiet niom czemu nie więc w szkole na dzień kobiet dostałyśmy takie malutkie rameczki klawe.niom a we wtorek dostałam tylko życzonka za które bardzio dziękuje. na ostatnich dniach miałam doła ostsnio często go mam co mie niecieszy ale wyprubowałam sobie sposób który poleciła mi Marta sprawdził sie hehe dzięki bardzio i pozdrowionka dla ciebie. na gg zostawiłam specjalny opisik że mam doła i żeby eski pisali bo by sie zdały ale naprawde były potrzebe a tu kórde widać że tylko jedna osoba mie lubi oile lubi. a reszta nic ;( ;(. dobra przynajmiej wiem kto mie tak naprawde lubi i komu na mie zależy. wiem już to aż za dobrze. dobra o moim dołku opowiadała niebęde bo jeszcze w kolejny wpadne a wtedy świeczki moje kochane mogą niepomuc. niom to będe kończyła to końcówka niech będzie ta sama hehe pozdrowionka dla calutkiej klasy 1j niebęde wymieniać wiadomo o cio chodzi dla Anelki, Tomka, Adama, Bożenki, Justynki, Ani niom i dla wszystkich o których zapomiałam to papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.03.2005 :: 20:15 :: add18.internetdsl.tpnet.pl

siema co robita koty wariaty bo ja sie nudze ;];];];];];];];];];];];] nom papa
papa
appp
ppapa
ppapa
papa
pappa
papapa
papa
papa
22.03.2005 :: 19:25 :: dnf158.neoplus.adsl.tpnet.pl

EWCIA

ej Gosia sorry jakos mi podpis nie wyszedl. Wiesz mam nadzieje ze sie nie sfochujesz bo to naprawde wyszlo niechcacy
22.03.2005 :: 19:25 :: dnf158.neoplus.adsl.tpnet.pl

EWCIA

ej Gosia sorry jakos mi podpis nie wyszedl. Wiesz mam nadzieje ze sie nie sfochujesz bo to naprawde wyszlo niechcacy
22.03.2005 :: 19:18 :: dnf158.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oczywiscie Ewci

Niom a ten jest 10 (jak dobrze licze hehe) i w tym komecie bym chciala podziekowac Ci KRECIKU,KACZUCHO,FAZUCHO,SMIERDZIUCHO za to ze zaawsze moge na Ciebie liczyc i ze mnie ratujesz w trudnych chwilach :( ale spoko ladna mamy pogode , ja sie rozchorowalam niom ale coz nei bede zamulac a oto moje pozdrowionka: dla Ciebie, mojego najwiekszego skarba na swiecie cyli ATOMÓWECZKI (ASA HEHE) , Wioli,Martuski,Oleczki,Wysola,Anki,Grzyba i generalnie dla calej naszej klasy (z pewnymi wyjatkami) hehe dobra koncze bo sie rozpisalam z deka apap;*;*
22.03.2005 :: 19:08 :: dnf158.neoplus.adsl.tpnet.pl

tzn tamten byl 8 a 9 jest ten hehehe dobra ja jestem
22.03.2005 :: 19:07 :: dnf158.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no Goska ile ja bede czekac a nowa notke?? Chcialas miec 10 komentow to prosze to jest 9......
18.03.2005 :: 21:49 :: 80.50.72.114

siemanko! no do tych twoich dołów to się zdążyłam przyzwyczaić.dzięki za pozdro i cieszę się, że mój sposobik się na coś komuś przydał nie wiem cio pisać pozdro dla CIEBIE i CALUTKIEJ KLASY 1j ;*
18.03.2005 :: 17:06 :: add122.internetdsl.tpnet.pl

Gosia,my to się szczerze tymi komentami wymieniamy,ale to nic.Najważniejsze,ze obie mamy jeszcze cierpliwość,by pisać te blogi.Ja dopiero załozyłam i już średnio mi sie chce.
13.03.2005 :: 20:57 :: dni150.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Siemka Gosiu Kreciku Tajny Agencie heheheh dobra nie wiem cio pisac a wiec pozdro dla ciebie, mojej atomoweczki itp heh papap 3maj sie ;*;*
12.03.2005 :: 23:30 :: amn122.internetdsl.tpnet.pl

bardzo ładne tekściki i ciekawe tylko krutkie hehe

12.03.2005 :: 14:27 :: amn122.internetdsl.tpnet.pl

wiesz pisał bym eski tylko mi nie starcza kasy pod koniec mniesiąca ale jak bende mniał kase to ci napisze ile zechcesz pozdro dla gosi

12.03.2005 :: 14:27 :: amn122.internetdsl.tpnet.pl

wiesz pisał bym eski tylko mi nie starcza kasy pod koniec mniesiąca ale jak bende mniał kase to ci napisze ile zechcesz pozdro dla gosi

11.03.2005 :: 19:59 :: amo194.internetdsl.tpnet.pl

Też mam doła wiesz czemu i mam zamiar umrzeć. Pela chce abyś wiedziała że ewa paulina i ty jesteście moimi najlepszymi kumpelami.Dzieki ze mogę poklikać z tobą bo ewka i biały nic nie klikają lecz tylko z tobą mam temat. Nie wiesz co sięd zieje z pauliną nie wchodzi na gg.. Ma nadzieje że wszystko się zmieni i że jakiś chłopak wkońcu odwarzy się mnie poprosić o chodzenie a jeżeli nie to umrę....
PS: Masz te zdjęcia jak się bijemy bo chciała bym je zobaczyć pozdrowionka dla mojej klasy (6e) ewy ciebie pauliny i Łukasza kamińskiego a to dla ciebie abyś nie miała doła


Talk.pl :: Wróć