11.03.2005 :: 15:39
Siemanko!!!!!!!!!! ciekawe cio tam u was bo u mie ¶wietnie hehe. niewiem cio wam napisać bo zbyt dużo zdażen niemiałam tylko jedna osóbka cały czas mówi o nowej noteczce niom to pisze pozdrawiam j±. niom to od czego tu zacz±ć hmmmm morze od dnia kobiet niom czemu nie więc w szkole na dzień kobiet dostały¶my takie malutkie rameczki klawe.niom a we wtorek dostałam tylko życzonka za które bardzio dziękuje. na ostatnich dniach miałam doła ostsnio często go mam co mie niecieszy ale wyprubowałam sobie sposób który poleciła mi Marta sprawdził sie hehe dzięki bardzio i pozdrowionka dla ciebie. na gg zostawiłam specjalny opisik że mam doła i żeby eski pisali bo by sie zdały ale naprawde były potrzebe a tu kórde widać że tylko jedna osoba mie lubi oile lubi. a reszta nic ;( ;(. dobra przynajmiej wiem kto mie tak naprawde lubi i komu na mie zależy. wiem już to aż za dobrze. dobra o moim dołku opowiadała niebęde bo jeszcze w kolejny wpadne a wtedy ¶wieczki moje kochane mog± niepomuc. niom to będe kończyła to końcówka niech będzie ta sama hehe pozdrowionka dla calutkiej klasy 1j niebęde wymieniać wiadomo o cio chodzi dla Anelki, Tomka, Adama, Bożenki, Justynki, Ani niom i dla wszystkich o których zapomiałam to papa