pelosia - komentarze


siemanko!!!!!!
niom troszke dawno noteczek niepisałam ale niemiałam cio pisać hehe. a teraz wam napisze wam o naszej koffanj klasie jaka ona supppppper jest. niom to zaczynam a Ewciu dziękuje ci za te śliczne komętarzyki jest ich aż 12 . niom to morze zaczne wam pisać niom to ostatnio był ten tydzień języka polskiego czy jak to tam sie zwie niom i oczywiście nasz klasa zajeła 1 miejsce zdobyła 23 punkty klimat :D. niom a śmiesznie było w dzień wiosny bo mieliśmy zrobić jajko plakat wiersz ułożyć niom i ubrać panią wiosne. niom plakacik był klimatyczny (nasz był najleprzy)hehe wierszyk też był najleprzy (a jak)a pani wiosna to była poprostu tak zawalista ubraliśmy wy$ola jejku był w sukieńce w kwiatki jeszcze w kapekluszu jejku jak on wyglądał . niom i zostało jajeczko oddawajcie głosy na nie jest w koszyczku prosze głosujcie. niom niewiem cio tam wan napisać a Ewciu kórde my sie musimy umówić do którejś na nocke bo wiesz zwlekamy z naszym :cry płakaniem od ferie nieładnie.:kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: to dla was żebyście dołków niemieli( chociarz sama często to miewam) :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: pozdrowionka dla cialutkiej klasy 1j,Bożenki,Anelki,Ani wiecie że was bardzio koffam. niom to kończe buziaki bardzio mocne i słodkie :*:*:*:*:*:*:*. niom wystarczy tych buziaków hehe niom to papapapapa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.05.2005 :: 13:20 :: add122.internetdsl.tpnet.pl

Zabiję Cię,Gosia.To nie sa żarty.Masz natychmiast zacząć prowadzić tego bloga,bo jak nie,to się obrażam. A na gg to też nie łaska czasem być?:)
13.04.2005 :: 14:04 :: host-80-48-226-161.wyszkow.mm.pl

cze gosiu!napisz nowom notkem pozdrowionka for you
06.04.2005 :: 15:27 :: doo36.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadnij kto to

Gosiuniu nawet jak by Cie dziecko kopalo badz tez inne cuda wyprawialo w twoim podbrzuszu to You Don't Forget JAK NIE UROK TO SRACZKA,JAK NIE FAZA TO DOL!!!!!!!!!
24.03.2005 :: 21:21 :: add122.internetdsl.tpnet.pl

Dzięki za wymiane tych komentów,dzięki za nasze rozmowy,które są naprawdę super,dzięki za pocieszenie kiedy trzeba i za wsparcie w trudnych chwilach i za to,że w końcu wiem,która to ty i wogóle za wszystko,czego jeszcze nie wymieniłam.Nie wiem,co pisac,wiec pisze tylko,że jesteś naprawde fajna.P.S.Jeszcze zapomniałam,że dzięki za pozdro.Ty też się trzyma.
23.03.2005 :: 21:51 :: amn122.internetdsl.tpnet.pl

świetna nota

Talk.pl :: Wróć