pelosia - komentarze


Siemanko dawno niezaglądałam na tego blogaska moja ostatnia notka jest z marca hehe. pisze tą noteczke bo mnie kilka osóbek chyba zamorduje. hmmmm niewiem co napisać heh ostatnio niemiałąm internetu co mnie strasznie wkórzało ale w moim stanie to niewolno sie denerwować prawda Ewciu???? hehe a tak wogule to ostatnio ten mój ....... to sie strasznie wierci hehe a jak tam twój chociarz poco pytam ten twój to ma zostać piłkarzem więc tu sie wole niepytać co tam on wyprawia hehe ( tylko niemyślcie że ja naprawde jestem w ciąży poprostu faza robi swoje). ale wiesz co Ewciu ale tatuś to nawet niewie że jest tatusiem jak mu powiem to sie chyba przerazi
hehe ale mam nadzieje że sie ucieszy chociarz ostatnio mam takie myśli żeby z nim wogule niegadać zerwać wszelkie kontakty heh ale to będzie trudne, rady prosze w komętach!!!!!!!!! ej Ewciu ja to bym do ciebie zadzwonił tak jak wtedy ale wtedy to pomogło i rady też niezłe były!!!!!!! teraz to bym sobie też na jakąś dyskoteke poszła ale niewiem czy mojemu brzuszkowi nic sie niestanie hehe!!!!!! dobra kończe mam nadzieje że rady będą bo normalnie focha złapie nie niezłapie ale mogą sie przydać więc pisać!!!!! pozdrowionka dla calutkiej mojej kofffffffanej klasy 1j niom i wiadomo dla kogo :D:D:D K.C. papapapapaapapapa !!!!! mam nadzieje że moja następna nota niebędzie za 2 miesiące!!!!!pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.05.2005 :: 19:39 :: host-80-48-226-161.wyszkow.mm.pl

siemanko! no nareszcie widze notkehehe.dobrze ze nie zapomnialas o swoim blogasku nie wiem co ci radzic bo na tych tematach to sie nie znam
pozdro for you i uwaga zacznie sie wymienianie: oli,wioli,ewy,atomowki,natalii nie nacixa ,ani,grzybulki,eweliny,gosi itd.
21.05.2005 :: 19:13 :: dnh241.neoplus.adsl.tpnet.pl

No pomysl

Ty jedna na milion, na całe życie, Ty jedna zwyciężysz, Ty będziesz na szczycie.
Ty jedna na milion, na całe życie, Tej nocy zabłyśniesz i będziesz na szczycie]


1 Miłość szuka by odnaleźć Cię, Miłość może dopaść nas każdego dnia.
Czekam więc gdy znów pojawi się znak, z nieba znak , że to dziiiś.

ref.: Ty jedna……


2. Nie wiedziałem że odnajdę Cię. Każdy szuka kogoś, kto odmieni los.
Jak nadzieja pojawiłas się, i świat, cały świat zmienił bieg.
Jesteś odpowiedzią na modlitwę mą, tą jedyną, wyjątkową, wiem w mojej głowie
pozostanie jeden sen. Znak z nieba znak że to dziś
Ref…

21.05.2005 :: 19:10 :: dnh241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciag dalszy ;)

A temte pozdro to mialo byc dla Olci,Wiolci,Paluci,Gosi,Naci,Marci,Ewelinci,Ewci,Karolinci,Anci i i Ewci
21.05.2005 :: 19:08 :: dnh241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pozdro dla Olci

Jadzia miala fajny biust,
Grzybek styl,a Wiola cos co luuubie.
Ewa calowala cudnie nawet toz po swoim slobie.Wszystko moglbym Palui dac,tak jak Oli ale one nie chcialy brac.Malgorzata jeden grzech az oniesmielala mnie a Natalia byla ok.Karolina w Holiwood.Z Marta nigdy nie bylo tak samoo.Ewelina zimna jak lod wiec na noc umowilem sie z Ania.Z Goska mozna bylo konie kresc chociaz wiem ze chciala przezyc ze mna swoj pierwszy raz.Awik zlo,Paczek mnie zaglaskali by na smierc a ten szprota zdradzal wciaz mnie.....
21.05.2005 :: 13:35 :: dgp239.neoplus.adsl.tpnet.pl

ocena

chcesz wiedziec, jaki jest twoj blog? zglos sie do jego oceny! www.ocena.talk.pl sedecznie zapraszam

21.05.2005 :: 13:24 :: dmj132.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewson

Zawalista nota Gosiaczq <lol2> jak ja Cie kocham poprostu...Ty sie martwisz ze tatus nie wie...a myslisz ze moj wie.......Jak by sie dowiedzial to by jeszcze sie do Angli wyprowadzil......(o to mi sie jakos brzydko skojazylo bo przeciez ten zwiazany z anglia nie jest fatherem mojego bejbisia hmm co do dyskoteki to masz racje ale wiesz tam beda nasi ,,nieznajomi''czyli ...wiesz kto ....A co do rad...Hmm pojedzmy w bagna nad Bug to Ci podoradzam jak sie buty po tym pierze <lol2> ide stad bo juz nie moge ze smiechu.Pamietaj ze Cie kocham tak jak.........(jeszcze kogos) hahaha pzdr 4all bay;*;*;*
Talk.pl :: Wróć