Link :: 03.02.2005 :: 17:50
siemka!!!!!!!!!!!!!
dzisiaj znowu miałam klasówke, z polaka ale głupoty jutro oczywiście też piszemy z geografi,musze terz iść na konkórs z recytacji dobrze by było gdybym była na mim na gegże.
Dzisiaj niemieliśmy sztuki więc poszliśmy na świetlice karzdy kupił sobie po cherbatce a ja wziełam czekolade niom i jak odbierałłam to i wziełam jedną cherbate i się poparzyłam kórde jeszcze na dodatek sakowicz
powiedziała że mi dobrze ale menda a naprawde mie bolało.zrobiłam sobie puźniej okłady z chusteczek i zimnej wody do kończ miałam zlodowaciałą ręke od łokia do samych palcy ale jakoś wytrzymałam. wracając do konkursu recytatorskiego jestem ciekawa jak mi pujdzie napewno zajme ostatnie miejsce.ale przynajmiej się sprawdze. niom ciekawe nio ale już koniec tematu niemam z kim gadać na gg same nudy więc będe kończyła bo więcej niema co opisywać. pozdro dla calutkiej kl;asy 1j osób które tu zaglądają i wszystkich o których zapomiałam. niom to kończe to papapapapapaaptki
Komentuj(6)


Link :: 04.02.2005 :: 17:29
siemka!!!!!!!!!!!!!!
dzisiaj pisałam klasówke z geografi ciekawe jak mi poszło??????
sakowicz babka od biologi oddała mi dzisiaj kartkówe dostałam czwóre taka ocena też morze być. kórde dzisiaj byłam na konkórsie recytatordkim słabo mi poszło nawet niewiem które miejsce zajełam niom ale cóż. jeszcze w dodatku miałam doła niewiem dlaczego całą biologie przeleżałam na ławce żadnej notatki nie napisałam a tabelke rysowaliśmy w ćwiczeniach teą nic nie uzupełniłam miałam załamke. holercia ostatnio często miewam takie chumory nawet niewiem dlaczego. chociarz zawsze znajdzie sie jakiś powód. a teraz niemam cio robić to siedze na gg.wkórza mie tam troche jedna osóbka ale co poradzićniemam innego wyjście musze z nią się jakoś przemęczyć trudno. we wtoreczek jedziemy na wycieczke pierwszą w tym roczku ale tylko do wawy ale dobre i to. wcześniej niechciała nam ztrobić bio mamy palaczy w klasie aleprzecierz to nienasza wina. hehe ale warzne ze jedziemy. na początek do kina a puźniej do centrum gier. klimat siedze na tyle i będziemy się wygłupiać hehe. kórde niebęde wasjuż chyba znudzać będe kończyła. więc pozdro dla wszystkich bo niewiem kogo wypisać żeby przypadkiem niebyło też fochów niom więc kończe a i jeszcze jedno Paluciu przepraszam cie za moje wczorajsze zachowanie na gg ale chyba mie rozumiesz przecierz wiesz co miałam niom ale juz niebędziemy o tym gadać troszeczke zabardzo mie pomiosło z tym co pisałam niom jeszcze raz sorrrrrry ni0om causki dla wszystkich papapapapapapapa.
Komentuj(1)


Link :: 04.02.2005 :: 17:30
siemka!!!!!!!!!!!!!!
dzisiaj pisałam klasówke z geografi ciekawe jak mi poszło??????
sakowicz babka od biologi oddała mi dzisiaj kartkówe dostałam czwóre taka ocena też morze być. kórde dzisiaj byłam na konkórsie recytatordkim słabo mi poszło nawet niewiem które miejsce zajełam niom ale cóż. jeszcze w dodatku miałam doła niewiem dlaczego całą biologie przeleżałam na ławce żadnej notatki nie napisałam a tabelke rysowaliśmy w ćwiczeniach teą nic nie uzupełniłam miałam załamke. holercia ostatnio często miewam takie chumory nawet niewiem dlaczego. chociarz zawsze znajdzie sie jakiś powód. a teraz niemam cio robić to siedze na gg.wkórza mie tam troche jedna osóbka ale co poradzićniemam innego wyjście musze z nią się jakoś przemęczyć trudno. we wtoreczek jedziemy na wycieczke pierwszą w tym roczku ale tylko do wawy ale dobre i to. wcześniej niechciała nam ztrobić bio mamy palaczy w klasie aleprzecierz to nienasza wina. hehe ale warzne ze jedziemy. na początek do kina a puźniej do centrum gier. klimat siedze na tyle i będziemy się wygłupiać hehe. kórde niebęde wasjuż chyba znudzać będe kończyła. więc pozdro dla wszystkich bo niewiem kogo wypisać żeby przypadkiem niebyło też fochów niom więc kończe a i jeszcze jedno Paluciu przepraszam cie za moje wczorajsze zachowanie na gg ale chyba mie rozumiesz przecierz wiesz co miałam niom ale juz niebędziemy o tym gadać troszeczke zabardzo mie pomiosło z tym co pisałam niom jeszcze raz sorrrrrry ni0om causki dla wszystkich papapapapapapapa.
Komentuj(6)


Link :: 13.02.2005 :: 20:22
SIEMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba czas na nową notke. więc na począteczek pozdrowionka dla wszystkich ziomali z 1j dla osób które tu wpadają i oczywiście dla moich kochanych przyjaciół (wiadomo chyba o kogo chodzi).
jutro są walentynki a ja jak zwykle sama ale cio ja mam poradzić jak by ktoś chciał to niech pisze smski i sie gdzieś na mieście umówimy. piszcie bo mi smutnio samej!! niom a teraz jeszcze sie z dziewczynami z klasy niespotykam bo ferie to jest ich minus ale jeszcze zostaje spotkać sie gdzieś poza szołą hehe. ale przecierz morzna odpocząć od tej szkoły bo ile morzna sie uczyć?? wpadajcie na mój blog bo tak jakoś mi smutno a jak zobacze jakiś nowy komętarzyk to od razu mi lepiej hehehe.podawajcie linki swoich blogaskó bo ja terz musze na nie wejść a niepamiętam strony więc pamiętajcie jerzeli komętujecie to podajcie link.niom niema raczej już cio pisać więc będe kończyła jeszcze raz pozdrowionka i wpadajcie na mojego blogaska papapapapapapapappa
Komentuj(8)


Link :: 17.02.2005 :: 15:02
Siemka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pamiętacie jak mówiłam że napewno mi się walentynki nieudadzą????? Ja pomiętam a jednak mi sie udały, nareszcie hehe.właśnie słucham pioseneczek które przesłał mi wysol płyta PCP hehe morze byc przesłuchajcie sobie.
niedługo jade na ferie dokładnie w niediele więc nibęde pisała noteczek ale morze będziecie wpadać cio????? Już sie niemoge doczekać jejku jeszcze z atomówą omawiamy te wszystkie sprawy jaki rzeczy bierzesz ile kasy to jeszcze bardziej mi sie chce jechać.
jak przeczytacie tą notke i będziecie komętować to wpiszcie mi swój adres albo smsem to wam jakąś kartke przyśle. tylko niezapomnijcie o tym hehe.dobra ja to już chyba będe spadała pozdrowionka dla: Martusi,Olusi,Atomówki,Ewci,Wioletki,Natalki,Grzybka,Ewelinki,Gosi,Wysola,Szprotki,Lodówy niom i reszty klasy 1j hehe. papapapapapapapapapapapapapapapapapapa
Komentuj(2)


 


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

link1
link2
link3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik