Link :: 05.03.2005 :: 16:22
Siemka!!!!!!!!!!!!!!!!
ojejku dawno już noteczek niepisałam ale to przez ferie jakoś tak wyszło. niom ferie były zawaliste ale tylko drugi tydzień bo pojechałam w góry z atomówką i Ewą. ferie mi sie udały jak nigdy dotąd byłu zawaliste wykręcone i wszystkie pozytywne słowa. niby był taki jeden dzień gdzie miałam kompletną załamke ale to przez takiego jednego mongoła ale dobra było i mineło naszczęście. niom a teraz lipa bo do szkoły trzeba chodzić fajnie bo morzna sie z kolerzankami i kolegami spotkać pozdro oczywiście dla wszystkich.jestem ciekawa jak tam wam wyszły ferie.a teraz na dodatek mam załamke i to sporawą ale naszczęście miałam swoich przyjaciół którzy mi pomogli bardzio wam dziękuje (chyba wiecie o kogo chodzi a jak nie to o osoby które mie pocieszały dla nich takie specjalne wielkie pozdro i :*) jutro jade na kulig niemam sanek ale to co pujde sobie na duże i też będzie fajnie.aby spędzić jak najwięcej czasu z kolerzankami.ale niechce mi sie zbytnio na niego iść nieco daleko mam ale mam nadzieje że warto będzie.niewiem cio wam napisać wiecie najlepiej to już skończe więc końcówka będzie taka jak zwykle wielkie pozdrowionka dla:
Ewy,pauliny,Marty,Oli,Wiolety,Ani,Grzybka,Natali,Eweliny,Gosi,Kowala,Wy$ola,itd itp. przepraszam wszystkich o których zapomiałam i dla was też pozdro. to papapapapa

Komentuj(8)


Link :: 11.03.2005 :: 15:39
Siemanko!!!!!!!!!!
ciekawe cio tam u was bo u mie świetnie hehe. niewiem cio wam napisać bo zbyt dużo zdażen niemiałam tylko jedna osóbka cały czas mówi o nowej noteczce niom to pisze pozdrawiam ją. niom to od czego tu zacząć hmmmm morze od dnia kobiet niom czemu nie więc w szkole na dzień kobiet dostałyśmy takie malutkie rameczki klawe.niom a we wtorek dostałam tylko życzonka za które bardzio dziękuje. na ostatnich dniach miałam doła ostsnio często go mam co mie niecieszy ale wyprubowałam sobie sposób który poleciła mi Marta sprawdził sie hehe dzięki bardzio i pozdrowionka dla ciebie. na gg zostawiłam specjalny opisik że mam doła i żeby eski pisali bo by sie zdały ale naprawde były potrzebe a tu kórde widać że tylko jedna osoba mie lubi oile lubi. a reszta nic ;( ;(. dobra przynajmiej wiem kto mie tak naprawde lubi i komu na mie zależy. wiem już to aż za dobrze. dobra o moim dołku opowiadała niebęde bo jeszcze w kolejny wpadne a wtedy świeczki moje kochane mogą niepomuc. niom to będe kończyła to końcówka niech będzie ta sama hehe pozdrowionka dla calutkiej klasy 1j niebęde wymieniać wiadomo o cio chodzi dla Anelki, Tomka, Adama, Bożenki, Justynki, Ani niom i dla wszystkich o których zapomiałam to papa
Komentuj(13)


Link :: 22.03.2005 :: 20:31
siemanko!!!!!!
niom troszke dawno noteczek niepisałam ale niemiałam cio pisać hehe. a teraz wam napisze wam o naszej koffanj klasie jaka ona supppppper jest. niom to zaczynam a Ewciu dziękuje ci za te śliczne komętarzyki jest ich aż 12 . niom to morze zaczne wam pisać niom to ostatnio był ten tydzień języka polskiego czy jak to tam sie zwie niom i oczywiście nasz klasa zajeła 1 miejsce zdobyła 23 punkty klimat :D. niom a śmiesznie było w dzień wiosny bo mieliśmy zrobić jajko plakat wiersz ułożyć niom i ubrać panią wiosne. niom plakacik był klimatyczny (nasz był najleprzy)hehe wierszyk też był najleprzy (a jak)a pani wiosna to była poprostu tak zawalista ubraliśmy wy$ola jejku był w sukieńce w kwiatki jeszcze w kapekluszu jejku jak on wyglądał . niom i zostało jajeczko oddawajcie głosy na nie jest w koszyczku prosze głosujcie. niom niewiem cio tam wan napisać a Ewciu kórde my sie musimy umówić do którejś na nocke bo wiesz zwlekamy z naszym :cry płakaniem od ferie nieładnie.:kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: to dla was żebyście dołków niemieli( chociarz sama często to miewam) :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: :kwiat2: pozdrowionka dla cialutkiej klasy 1j,Bożenki,Anelki,Ani wiecie że was bardzio koffam. niom to kończe buziaki bardzio mocne i słodkie :*:*:*:*:*:*:*. niom wystarczy tych buziaków hehe niom to papapapapa
Komentuj(5)


 


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

link1
link2
link3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik